Technologia

Ecor Poroduct Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Poddziałanie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne

Tytuł projektu: Inwestycja w ciąg technologiczny do produkcji opakowań produktów spożywczych z

oksydegradowalnych kompozytów mineralno-polimerowych

Okres realizacji projektu: 01.01.2017 – 31.12.2017

Cele projektu: wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacyjnej technologii produkcji opakowań produktów spożywczych z nowych, oksydegradowalnych kompozytów mineralno-polimerowych.

Planowane efekty: rozpoczęcie produkcji dwóch ulepszonych produktów:

-      Owijka moletowana z materiału ECOR FPO OXY Wrap

-      Woreczek z materiału ECOR FPO OXY Leaf

Wartość projektu: 6 012 000,00 PLN

Dofinansowanie: 2 104 200,00 PLN

FE_IR

Nowoczesny park maszynowy, doświadczony personel, najwyższej jakości surowce w połączeniu z polityką jakości pozwalają nam oferować produkty i usługi na najwyższym poziomie. Za pomocą odpowiednich procesów obróbki możemy przystosować folie oraz ich powierzchnie do indywidualnych życzeń Klientów.

W tym celu stosujemy takie procesy technologiczne jak:

- druk,

- druk wewnętrzny,

- cięcie,

- laminowanie,

- konfekcjonowanie,

- sztancowanie,

- moletowanie,

- zgrzewanie.

Materiały opakowaniowe drukujemy techniką fleksograficzną do ośmiu kolorów. Dzięki wspaniale przygotowanemu personelowi i nowoczesnym maszynom jesteśmy przygotowani do realizacji nawet najbardziej wymagajacych wzorów w najwyższej jakości.

Własne studio graficzne wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy,a także urządzenia do naświetlania negatywów i płyt fotopolimerowych w technologii Kodak Flexcel NX, pozwalają nam na oferowanie pełnego pakietu usług.

Z ponad 100 osobową załogą czekamy na nawet najbardziej złożone projekty. Oddajemy do Państwa dyspozycji najnowocześniejsze drukujące maszyny fleksograficzne, pozwalające na druk farbami wodnymi, solwentowymi lub UV, maszyny laminujące renomowanych firm światowych, nowe urządzenia do dokładnego naklejania matryc na wałki formatowe, precyzyjne bobiniarki pozwalające na bardzo dokładne cięcie materiałów pod wymiar wymagany przez Klienta.

W procesie produkcji stosujemy farby, podłoża i inne surowce wyłącznie renomowanych i uznanych na całym świecie producentów.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, atesty i świadectwa jakości używanych surowców i komponentów.

W celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów oraz usług, już we wrześniu 1995 roku, firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ), zgodny z normami ISO 9001, 22000 i HACCP, ponadto pracuje w oparciu o zasady GMP i GHP. Utrzymanie standardów zapewnia również kontrola jakości na każdym etapie, wspierana przez badania laboratoryjne.

Wyłączny przedstawiciel
na rynku polskim firm:

Promens RKW Sweden

Certyfikowany partner:

Kodak

Certyfikaty:

Certyfikat 1 Certyfikat 2
Zaufali nam :